Cena YCN

Na Nechranicích se v sobotu 23. 9. 2017 setkali závodníci tříd Bic Techno, Raceboard a Fun, aby poměřili své síly na posledním pohárovém závodu sezóny „Ceně YCN“. Účast byla menší možná i díky slabší předpovědi. V Bic Techno přijelo 15 dětí, Raceboardy měly zastoupení 12 a Funy 5 závodníků.

Dopoledne se čekalo na vítr a mohli jsme si užívat paprsků podzimního sluníčka. Odpoledne se začalo rozfoukávat, takže se kolem 14. hodiny vyrazilo na vodu. Foukal vítr 4-6 m/s ze severu, který občas měnil svůj směr i sílu. Po 16. hodině se začaly podmínky zlepšovat a občas bylo možné jezdit i ve skluzu. Ze začátku závodily pouze raceboardy a bicy. Později nastoupily i formule. Díky příznivému počasí tak raceboardy dokončily 4 , Bicy 3 a formule 2 rozjížďky.

Organizátoři večer v klubovně připravili závodníkům večeři a pití. Poté bylo na řadě promítání videa s windsurfingem.

Druhý den v neděli se zamračilo a nad Nechranicemi byla šedá deka, takže se už bohužel nerozfoukalo a ani odpoledne nevypadala předpověď optimisticky. Pořadatelé tak díky odjetým sobotním rozjížďkám mohli vyhlásit výsledky po 13. hodině.

Na předních pozicích se umístili tito závodníci.

Raceboard

 1. Radim Kamenský
 2. Martin Pospíšil
 3. Petr Vrána
 • 1. grandmaster – Martin Pospíšil
 • 1. veterán – Petr Vrána
 • 1. žena – Dagmar Hrubá

Bic Techno 293

U17

 1. Martin Mikulec
 2. Kateřina Švíková
 3. Ondra Müller

U15

 1. Bára Švíková
 2. Ondra Parchomenko
 3. Jiří Himmel ml.

U13

 1. Nicol Říčanová
 2. Markéta Štěpánková
 3. David Drda

Fun

 1. Karel Loužek
 2. Adam Sadílek
 3. Nadine Zídková

Celkové výsledky

1 komentář u „Cena YCN“

 1. Škoda malé účasti formulářů, bývalo dobrým zvykem na pohárové závody jezdit i když není úplně super předpověď. Měli bychom se trochu vzpamatovat a příští rok to napravit, co pánové?

  Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..