Veterán Cup 2015

VeteranCup O víkendu 27. – 28. 6. 2015 se v Brně konal závod Moravského poháru Veterán Cup kterého se zúčastnilo 19 závodníků z celé republiky. Sponzorem závodu byla společnost RENAULT AUTO POKORNÝ a Statutární město Brno.

 

Jejich zásluhou teklo jako obvykle pivečko zdarma a pro každého byla připravena drobná cena. Dagmar a Roman Hrubých připravili výbornou mňamku pro závodníky a doprovod a jak je již tradicí naše manželky napekly buchty.
V sobotu jsme dlouho čekali na vítr. V mírném větru se podařilo odjet 3 rozjížďky, z toho 2 zkrácené. Nezbylo nám než věřit předpovědi na neděli a to se vyplatilo. Od rána foukal čerstvý severozápadní vítr, který postupně zesiloval. Foukalo 6 – 9 m/sec a v nárazech jsem naměřil i přes 11 m/sec. Podařilo se odjet zbývajících 5 rozjížděk a všichni toho měli dost. V závodě zvítězil Radim Kamenský před Marcelem Heškem ze Slovenska. Po delší době se k Radimovi přidal na bednu bráška – Pavel Kamenský, který skončil třetí. Ve veteránech zvítězil Petr Vrána před Petrem Kučerou sen. a Lubomírem Mielcem. V poprvé vypsaném závodě pro mládež si to mezi sebou rozdali závodníci pořádajícího oddílu Petr Kaš a Martin Mikulec, lepší byl Petr. Věřím, že jsme pro sportovní a společenské vyžítí závodníků a jejich doprovodu udělali vše potřebné a že všichni odjížděli s pocitem dobře stráveného víkendu.

Tak zase někdy ahoj na Príglu.

  Jarda Vykydal

Výsledky RAC

Fotogalerie

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..