Aktuální info z Nových Mlýnů

První den prvního poháru sezony „Věstonická Venuše“ 2016 je u konce a již je známo průběžné pořadí. Nově se tvořící mládežnická třída „Bic Techno“ přežila zimu a dokonce se rozrostla o nové nadějné závodníky, včetně dívčích řad. Podmínky byly příznivé, původní deštivá předpověď se změnila na větrnou a i slunce závodníky ohřálo. Dopoledne byl vítr slabší, ale stačil všem lodním třídám včetně Funů. Odpoledne přifouklo a nárazy až 12m/s zamíchaly s pořadím a snížily počty závodníků na trati.

Po prvním dnu třídu Bic vede Petr Čech, za ním Jonáš Horáček a Martin Mikulec. Mezi chlapci bojují o umístění i dvě dívky Adéla Rašková a Nela Sadílková. Mají odjeto 5 rozjížděk. Ve třídě Rac vítězí Petr Kučera jun., druhé místo drží Jakub Slíva a třetí Martin Potucký. V Racu také soutěží dvě ženy Dagmar a Martina Hrubá. Ve třídě Fun první místo zatím drží Karel Lavický v závěsu s Martinem Sladkým a Janem Skřepkem. Třídy Rac a Fun odjely 6 rozjížděk. Fotografka Kačka Flámová makala a fotila celý den, takže se máme na co těšit. Ochutnávka fotek již teď.

Večer proběhlo vyhlášení výsledků závodní sezony 2015 v jehož rámci závodníci doplnili síly na rautu. Info a foto z vyhlášení čekejte v příštím týdnu.

Zítra čekáme 5 m/s nahoru a 5 stupňů teplotních dolů :-). Držte palce!

Foto z prvního dne na facebooku ČWA

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..