Slavnostní ukončení sezóny

Vážené windsurferky a windsurfaři,

ještě jednou vás všechny srdečně zveme na slavnostní zakončení letošní sezóny, které se koná 10.12. od 18-ti hodin v restauraci Ve Mlýně, Jalodvorská 16, Praha 4. Zajištěn štědrý raut, hudba, promítání fotek a povídání o olympiádě od Karla Lavického. Na místě je možno na noc zaparkovat cca 5 – 6 obytek.

Na večírku budou slavnostně předány ceny a diplomy vítězům pohárů ve všech třídách, tedy Raceboard, Fun a samozřejmě také Bic Techno. Konečné výsledky si můžete prohlédnout na stránce Výsledky 2016. Případné připomínky nebo nesrovnalosti hlaste Pavlovi Kamenskému (pavel.kamensky@gmail.com).

Prosíme všechny, dejte vědět Romanovi (romanhrom@volny.cz), nebo Márovi (marek.raska@volny.cz), kdo se zúčastní, abychom mohli zajistit optimální množství občerstvení atd.

Těší se na vás vaše prezídium

4 komentáře u „Slavnostní ukončení sezóny“

 1. zdravím Il nostro presidente & comp.

  Díky za pozvání na ukončení sezony 2016, předpokládám, že opět budeme hodnotit jako vždy na super úrovni. Pozorně jsem si přečetl výsledky poháru 2016 a jsem z toho poněkud zmatený. Protože jsem ve věku, kdy už mám nárok aby mi paměť nesloužila jako za mlada, nebyl jsem si jistý výpočtem mastercupu v třídě Rac pro letošní rok. Nic snazšího, než se podívat do propozic poháru pro rok 2016, a ono nic. Možná, že to není až tak důležitý dokument aby stál za to mít ho po ruce, zvlášť když je pořád pro sezonu platný. Nakonec jsem ho vyštrachal na starém webu – bůh žehnej autorovi za odkaz. V tom momentě mi spadl kámen ze srdce, hurá není to s mou pamětí tak v pr… jak to vypadalo.

  Pro nezasvěcené citace:

  2. Divize pro LT Rac :
  Divize jsou rozděleny podle věku, kterého závodník/závodnice dosáhl/a k 31. 12. předchozího roku.
  Vzhledem k malému počtu závodníků v divizi Veterans, je zrušena divize Super Veterans a sloučena s touto divizí.
  Divizi je možné samostatně vyhodnotit ve výsledcích jednotlivého závodu tehdy, jestliže v ní závodí minimálně 5 závodníků.
  V případě nedostatečného počtu závodníků je možné sloučit divize Grand Masters a Veterans.
  a ještě:
  5. Kritéria hodnocení :
  – celá soutěž i jednotlivé závody budou organizovány v souladu s platnými směrnicemi a předpisy ISAF, ČSJ a ČWA
  – do soutěže budou zahrnuti závodníci – členové ČWA, kteří se zúčastní některého ze závodů a svým věkem odpovídají některé z uvedených divizí
  – z celkového výsledku daného závodu budou vyhodnoceni závodníci odpovídající uvedeným LT a divizím a vypočteny body v koeficientu 7.

  Je možné si ověřit, že výsledky mastecupu v RAC jsou až do roku 2015 vypočítány podle výše uvedeného zadání . Tedy každá divize samostatně.
  V letošním roce tvůrce zmatlal dohromady gradmasters a veterány a jednoduše je spočítal jako celek. Hluboce se omlouvám, jestli nové vedení ČWA, si kritéria změnila a „jaksi se to nedostalo ven“. Všude se může chybička vloudit. Ale pokud platí to co platilo na nebylo odvoláno, to co bylo odvoláno je to minimálně na pozvednutí jednoho z obočí. Netuším jestli přepočet má vliv na celkový výsledek-upřímně je mi to jedno. Ale myslím si že pravidla jsou od toho aby se dodržovala.
  Je ale docela možné, že jsem to všechno špatně pochopil, v tom případě omluvte dementního starce.
  Vstříc novým zítřkům pod vlajkou omlazeného ČWA.
  Co jsem to vlastně ještě chtěl,…
  jo už vím …
  všechny zdraví cze8

  Odpovědět
 2. Zdravím starce! Kdybys Luboši lépe viděl a četl, tak je v příspěvku napsáno, že nesrovnalosti máš hlásit mně. Ve výpočetním středisku asi nastala chyba. Pokusím se o opravu a pošlu ti to na zkontrolování. Dík, Pavel

  Odpovědět
 3. Pepo díky, ještě potřebuji info, kde si mám vyzvednout tu Tatru s pertinaxovým karburátorem a radialní cirkulací oleje. Doufám, že to výpočetní středisko ČWA nezrujnuje. Kdybys potřeboval, tak Ti ji klidně půjčím – myšleno Tatru.

  Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..