Pohár Rozkoše 3.-4.6.2017

Odkaz na foto od Járy Roušala: http://photojr.rajce.idnes.cz/windsurfing_-_Pohar_Rozkose_2017

O víkendu 3.-4. června se uskutečnil další závor série Českého poháru. Větrná předpověď nevypadala úplně příznivě, ale přeci jen se v neděli podařilo odjet pohárový závod. K závodu se přihlásilo přes 40 windsurfařů ze tří lodních tříd. Nejpočetnější byla opět mládežnická třída Bic Techno s počtem 21 závodníků. „Bicaři“ v sobotu trénovali pod vedením hlavního rozhodčího, zkušeného jachtaře, Ivana Žáka a trenéra z TJ Delfín Jablonec Jana Štěpánka. Vítězem Bic Techno tohoto závodu v celkovém pořadí se stal Martina Mikulec CZE-50 Tj Rapid Brno, na druhém místě Onřej Müller CZE-788 Yachtclub SK Štětí, na třetím místě Jonáš Horáček CZE-41 TJ Delfín Jablonec.

V celkovém pořadí třídy Raceboard zvítězil Adam Horký CZE-10 ČWA. Na druhém místě se umístil Martin Potucký SVK-241, závodník ze Slovenska, třetí místo obsadil Jiří Král CZE-31 TJ Hornická Odra Ostrava.

Vítězem třídy Funboard se stal Jakub Zíma CZE- 777 ČWA, druhé místo patří Martinovi Sladkému CZE-4 ČWA a místo třetí Filipovi Myškovi CZE- 333 Identity WS Club Nechranice.

Držíme palce závodníků Bic Techno na Super Cupu na Balatonu, který se koná od pátku tohoto týdne.

1 komentář u „Pohár Rozkoše 3.-4.6.2017“

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..