Slavnostní vyhlášení výsledků 2017

V sobotu večer 9. 12. 2017 se na tradiční místo v restauraci Ve Mlýně sešlo hojné množství surfařů, surfařek, malých i velkých, mladších i starších a samozřejmě také jejich fandící doprovod. Restaurace byla nakonec zcela zaplněna. Hlavním důvodem bylo udělování cen vítězům v pohárových soutěžích roku 2017, ale všichni se také přišli pobavit se svými kamarády a zhodnotit sezónu u dobrého jídla a pití.

Na stupně vítězů se v jednotlivých kategoriích postavili tito závodníci (někdy v zastoupení):

Český Pohár 2017

Bic – absolutní pořadí chlapci

  1. Mikulec Martin
  2. Horáček Jonáš
  3. Štěpánský Adam

Bic – absolutní pořadí dívky

  1. Chalupníková Kristýna
  2. Himmelová Klára
  3. Švíková Kateřina

Bic – U13 chlapci

  1. Drda David
  2. Nevelöš Tibor
  3. Skřepek Šimon

Bic – U13 dívky

  1. Chalupníková Kristýna
  2. Sadílková Nela
  3. Říčanová Nicol

Bic – U15 chlapci

  1. Štěpánský Adam
  2. Nevelöš Adam
  3. Himmel Jiří

Bic – U15 dívky

  1. Švíková Bára
  2. Altmannová Kateřina
  3. Neckařová Martina

Bic – U17 chlapci

  1. Mikulec Martin
  2. Horáček Jonáš
  3. Müller Ondřej

Bic – U17 dívky

  1. Himmelová Klára
  2. Švíková Kateřina
  3. Chalupníková Kristýna

Bic – O17

  1. Rašková Adéla
  2. Pospíšil Martin
  3. Štěpánek Jan

RAC

  1. Kučera Petr jun.
  2. Kamenský Radim
  3. Horký Adam

RAC – Grad Master

  1. Pospíšil Martin
  2. Hrubý Pavel
  3. Slíva Martin

RAC – Veteran

  1. Vrána Petr
  2. Mielec Lubomír
  3. Haubold Petr

FUN

  1. Zíma Jakub
  2. Sladký Martin
  3. Raška Marek

Fus

  1. Zíma Jakub
  2. Kvašňovský Michael
  3. Skřepek Jan

Fus – Junior

  1. Čech Petr
  2. Sadílek Adam
  3. Drda David

Fus – ženy

  1. Žlabová Markéta

 

Pohár ČWA

Bic U13 – Chlapci

  1. Skřepek Šimon
  2. Drda David
  3. Rais Michal

Bic U13 – Dívky

  1. Chalupníková Kristýna
  2. Sadílková Nela
  3. Říčanová Nicol

Bic U15 – Chlapci

  1. Wagner David
  2. Štěpánský Adam
  3. Diviš Lukáš

Bic U15 – Dívky

  1. Altmannová Kateřina
  2. Neckařová Martina
  3. Švíková Bára

Bic U17 – Chlapci

  1. Mikulec Martin
  2. Horáček Jonáš
  3. Sadílek Adam

Bic U17+O17 – Dívky

  1. Himmelová Klára
  2. Švíková Kateřina
  3. Rašková Adéla

RAC

  1. Dolejš Rudolf
  2. Kamenský Radim
  3. Kučera Petr jun.

RAC – Grand master

  1. Hrubý Pavel
  2. Pospíši lMartin
  3. Mrůzek Pavel

RAC – veteran

  1. Dolejš Rudolf
  2. Kučera Petr sen.
  3. Haubold Petr

Po vyhlášení výsledků proběhla také tombola o ceny, které dodal Tomáš Malina.

Fotogalerie z udělování cen

Napsat komentář