Úspěch české výpravy na Gardě

Poslední Italský pohár BIC Techno a RS-X se konal o prodlouženém víkendu od 12. do 14. října 2018 na Lago Di Garda v Malcesine. Za Českou Republiku se závodu zúčastnilo 10 dětí ve třídě BIC Techno 293 a 2 junioři na RS-X.

Celkově lze říci, že se závody za účasti téměř 200 dětí z 5 zemí mimořádně vydařily a ani naši se v silné konkurenci neztratili, což potvrzuje 3. místo Kateřiny Švíkové mezi juniorkami na RS-X , a zejména 2.místo Kristýny Chalupníkové v U15 dívky. Její skvělý výsledek podtrhuje skutečnost, že na stupně vítězů ji doprovodili italské reprezentantky, které na MS BIC T293 2018 v Liepaje obsadily 6. a 7. místo.

Výborně zajeli i Adam a Tibor Nevelöšovi, kterým jen o kousek uniklo medailové umístění, když obsadili 4. místo (v kategorii U15 a U13 chlapci). A stejně tak i Markéta Štěpánková 4. místo (U13 dívky). Na 6. místě v U15 dívky byla Nela Sadílková a 7. pak Kristýna Piňosová.

Tento závod byl i poslední přípravou před ME BIC TECHNO 293 , které se koná za týden v Řecku a na který se chystá doposud nejpočetnější výprava z ČR, přeji všem osmi účastníkům hodně štěstí, dobrý vítr a držíme vám palce!

Honza Štěpánek

Výsledky: Oficiální stránky

Fotografie

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..