MČR FUN a mezinárodní závod BIC – vypsání

Jelikož se blíží léto a s ním i zlatý hřeb sezóny – MČR FUN ve Viganji, zde je k dispozici VYPSÁNÍ závodu. Prosím všechny o distribuci a rozhlášení mezi windsurfery, kteří by si chtěli ve Viganji zazávodit. Jednorázové licence budou k zakoupení na místě.

Váš ředitel závodu

5 komentářů u „MČR FUN a mezinárodní závod BIC – vypsání“

 1. Ahoj, předpokládal jsem, že v případě mistrovství ČR (a vlastně i při pohárových závodech) bude ve Fw-open klasifikován foil a klasika zvlášť. Alespoň při hlasování na valné hromadě jsem s tím počítal. V nynější situaci, kdy je obojí hodnoceno společně a po zkušenostech z prvního závodu, jsem poznal, že jde o soupeření dvou nesouměřitelných tříd.
  Zajímalo by mne, kolik lidí, co občas závodilo na FW bude chtít zůstat a kolik přejít na Foil. Bylo by jistě dobré vytvořit zde na stránkách anketu, aby bylo zřejmé kdo se kam zařadí. Mnohým by to usnadnilo rozhodnutí, co dál.

  Dál se chci pozastavit nad startovným na MČR. Proč není zvýhodněn start ve třídě BIC v obou disciplínách jako u třídy FUN?

  Těším se na mnoho diskusních příspěvků.

  Odpovědět
 2. Ahoj, jestli navrhneš nějaké otázky do ankety, tak to můžu realizovat pomocí Google Forms, protože zatím nemáme zapnutý plugin pro ankety. Můžem to zkonzultovat na Nechranicích s Markem.

  Odpovědět
 3. Ahoj, ohledně startovného třídy BIC pro obě disciplíny je to asi chyba, opravím to ve vypsání. Ohledně Formule Open jsme si na valné hromadě jasně odhlasovali, že budeme jezdit dohromady. Na posledním odjetém závodě nás bylo 6, když to ještě dál rozdělíme, tak to zcela pozbude smyslu. Když nás bude 10 s flosnou a 10 s foilem, tak to rád budu řešit. Takhle jsem rád, že se nás pár sejde a zazávodíme si. O tom, zda je to souměřitelné nebo ne, se teprve přesvědčíme. Toť můj příspěvek do diskuze.

  Odpovědět
 4. Díky za odpověď, byl bych rád, kdyby nás bylo 10 a 10, nebo ještě více. Zatím to vypadá, že nás bude méně a méně.

  Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..